Connect with us

Новини

“Нам краще бути з росією, ніж з Європою”: одеський таксист вляпався в скандал і поплатився, відео

Published

on

В Одесі таксист розхвалив владимира путіна і виправдав зґвалтування окупантами українок.

Не минає й тижня, щоб в Одесі не спалахнув скандал із любителями “російського світу” чи мови країни агресора. Нещодавно у мережу виклали відео з місцевим таксистом, який перед пасажирами хвалив російську армію та виправдовував їх звірства в Україні. Більше того, він зізнався, що йому подобається президент росії владимир путіна.

Про це повідомив одеський активіст Дем’ян Ганул у своєму Telegram та опублікував відео.

Так, любитель “російського світу” під час поїздки почав розмовляти зі своїми пасажирами. На початку той почав доводити, що росія нібито не програла жодної війни. До того ж, чоловік запевняв, що Україні “правильно і вигідно” бути в союзі з російською федерацією, а не з Європою.

“Нам для України, для нашої економіки та життя, нам краще бути з росією, ніж із Європою. Ми в Європі – третій сорт не брак. Ми такі ж як росіяни, за ментальністю, по всьому. Однакові ми. Для мене путін, один із найбільших політиків сучасності… Говорити, що путін хворий, як він може бути хворий, якщо його 80% населення підтримує і за нього готове все віддати”, – заявив водій.

 

Advertisement

Після цього він почав стверджувати, що російські окупанти не скоюють військові злочини, а факти про їх численні звірства — фейк.

Таксист також заявив, що не вважає злочином зґвалтування російськими солдатами українських жінок та дітей, називаючи це “витратами війни”.

За кілька годин після публікації відео з колаборантом, його зупинила поліція та доставила до Служби безпеки України. Зараз він перебуває під вартою і чекає на суд за ст. 436-2, “Виправдання, визнання правомірним, заперечення збройної агресії Росії проти України, глорифікація її учасників”.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement