Connect with us

Новини

“Нам треба якось годувати людей”: Президент Вучич припустив, що сербська зброя могла опинитися в Україні

Президент Сербії Александар Вучич припустив, що зброя сербського виробництва могла певним чином опинитись в Україні через посередників і Белград не має на це впливу. Про це Вучич сказав в інтерв’ю телеканалу “Happy”, передають Патріоти України.

“Хай які боєприпаси кудись експортуються, вони так чи інак опиняться в Сирії, Малі, іншій країні, де триває війна. Ми дотримуємось усіх законів, ми нічого не переступали, все чисте мов сльоза, і, звісно ж, ані Росія, ані Україна не мають стосунку до цього”, – заявив спершу президент Сербії.

Після цього він одразу ж додав, що є трейдери, які можуть перекуповувати зброю, і “вона могла б опинитись в Україні чи Росії”.

“Нам треба якось годувати людей, наша економіка має рости. Ми виготовляємо зброю, а не підбори, то що нам тепер робити? Ми не порушили жодного закону. Та всі запам’ятали: “Тепер ми донесемо на Вучича в Росію”, – зазначив Вучич.

Advertisement

Нагадаємо, на початку березня офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова заявила, що Сербія поставила тисячі ракет в Україну. Захарова послалася на повідомлення ЗМІ, в яких ідеться про те, що сербський державний збройовий завод нещодавно поставив близько 3500 одиниць для реактивних систем залпового вогню “Град”, які використовувалися як російськими, так і українськими військами. Ракети калібру 122 мм нібито були доставлені в Україну через Туреччину і Словаччину.

Міністр оборони Сербії Мілош Вучевич заперечив, що його країна експортувала снаряди в Україну, але залишив відкритою можливість того, що вони могли потрапити туди через третю сторону. Захарова додала, що можливе озброєння України є “серйозним питанням” для сербсько-російських відносин.

Прокоментуйте:
Advertisement