Намагався виправдати війну проти України і продовжував шантаж: головна із заяв Путіна

Лідер Російської Федерації Володимир Путін під час Східного економічного форуму підсумував ситуацію, що склалася, через шість місяців після вторгнення його військ в Україну. На цьому фоні економіка та глобальні перспективи помітно погіршуються, але у диктатора винні всі навколо, крім нього самого та його фашистського режиму.

OBOZREVATEL зібрав кілька найяскравіших тез Путіна, в яких демонструє своє ставлення до України та колективного Заходу.

Війна в Україні

“Ми нічого не почали з точки воєнних дій, а намагаємося закінчити. Почали військові дії у 2014 році після держперевороту в Україні ті, хто не хотів нормального та мирного розвитку, а прагнув придушення та геноциду людей, які проживали на Донбасі. Росія прийняла рішення, після багаторазових спроб вирішити цей конфлікт у мирний спосіб, відповісти так само, дзеркально – збройним шляхом. Ми це зробили свідомо, всі наші дії спрямовані на допомогу людям, які проживають на Донбасі. Це наш обов’язок і ми виконаємо його до кінця “.

Про обстріл на Запорізькій АЕС

“Обстріли йдуть з українського боку. Це ж очевидно. Ми ж контролюємо станцію, там стоять наші військовослужбовці. Ми що, самі себе обстрілюємо чи що? Маячня просто собача. Я коли кажу західним партнерам: “ну що, ми по собі стріляємо? Вони у відповідь: “ну так, це як би не в’яжеться зі здоровим глуздом”. Це перше. А друге, там же уламки цих “хімарсів” валяються і інших західних засобів поразки. Я бачив у звіті МАГАТЕ, що вони хочуть прибрати військову техніку з території станції. Але на території станції немає військової техніки. Там Росгвардія стоїть та охороняє просто периметр “.
Намагався виправдати війну проти України і продовжував шантаж: головна із заяв Путіна
Про санкції Заходу проти Росії

“Рівень промислового розвитку Європи, якість життя людей та соціально-економічна стабільність – все це кидається “в топку санкційної печі”. Витрачаються за вказівкою з Вашингтона в ім’я горезвісної євроатлантичної єдності. А за фактом приноситься в жертву задля збереження диктатури Сполучених Штатів у світових справах Ще навесні багато європейських компаній наввипередки оголошували про звільнення з Росії, вважаючи, що саме наша країна постраждає від цього сильніше за інших. Але зараз ми бачимо, як закриваються виробництва одне за одним у самій Європі.

Відео дня:

Про заборону спрощення видачі віз росіянам від Євросоюзу

“Коли вони приймають такі рішення, вони ізолюють не нас, а себе. Росію ізолювати неможливо. Ми не будемо вводити аналогічні санкції, тому що ми зацікавлені, щоб до нас приїжджали і тут працювали іноземні бізнесмени. А таких дуже багато, вони люблять Росію, довіряють Росії та хочуть тут працювати”.

Про шантаж Заходу газом напередодні зими

“Знову кажуть: Росія використовує енергетичну зброю. Нісенітниця чергова! Ми поставляємо стільки, скільки потрібно нашим партнерам. Ми ж не в повітря поставляємо, а за заявкою. Значить, що сталося. Дві “нитки” газопроводу по Україні. Україна за своєю ініціативою відключила”. одну нитку з надуманих причин.Друга газопровідна мережа “Ямал-Європа” через Польщу.Поляки взяли і поставили її під санкції та закрили. Чи ми це зробили? Українці зачинили, поляки закрили. Ми готові хоч завтра розпочати постачання газу. Європа поставила “Газпром” у ситуацію, коли неможливо поставити турбіну для роботи “Північного потоку”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Намагався виправдати війну проти України і продовжував шантаж: головна із заяв Путіна