Наміри перевести управління на “професійніший” рівень! У “ДНР” зміна “уряду”: нові посади обійняли чиновники з РФ

У “ДНР” розпочалися кадрові перестановки: Росія зміцнює політичні позиції у регіоні.

На тлі активних військових дій у “ДНР” вирішили провести кадрові перестановки. Так званий глава “республіки” видав указ, яким звільнив з посади “голову уряду” А. Є. Ананченка і оголосив про усунення з посад всього місцевого “уряду республіки”.daily.dialog.ua

Цікаво, що на таку привабливу посаду вже знайшлася заміна. Ватажок “ДНР” Пушилін, недовго думаючи, призначив нового “голову”. Цікавим є той факт, що ним став уже не один зі “своїх”, а прямий ставленик Росії.

На посаду призначено Віталія Хоценка, який раніше обіймав посаду директора департаменту Міністерства промисловості та торгівлі РФ.

Відео дня:

Цікаво, що сам Хоценко, 1986 року народження – виходець із Дніпропетровська. Після закінчення МДУ він почав активний рух кар’єрними сходами в РФ.

Заступником Хоценка призначено Євгена Солнцева, який раніше очолює Дирекцію з реконструкції залізниць Росії.

Можливо, нові призначення слід розглядати у контексті російського прагнення повної анексії окупованого Донецького регіону. Стрімка зміна керівництва “республіки” красномовно говорить про наміри РФ перевести управління на новий, “професійніший” рівень, повністю адаптований до її реалій.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Наміри перевести управління на “професійніший” рівень! У “ДНР” зміна “уряду”: нові посади обійняли чиновники з РФ