Connect with us

Новини

Нападають на собак: у Дрогобичі алабаї загрuзли песика

У Дрогобичі сталася жахлива трагедія – 2 великих алабаї, що гуляли містом без намордників та господарів, накинулися на двох маленьких собак. На жаль, одну з постраждалих собачок не вдалося врятувати, пише 24 Канал.

Деталі повідомили правоохоронці Львівщини. Трагедія сталася 24 травня. Тоді до поліції почали надходити повідомлення про те, що містом бігають 2 великі алабаї та кидаються на людей та інших собак.

На місце, де бачили собак, негайно виїхали екіпажі реагування патрульної поліції. Вони встановили, що алабаї, які перебували на вулиці без господаря і не мали намордників, накинулися щонайменше на двох маленьких собак, яких власники вигулювали на повідку.

“Один песик від отриманих травм загинув, інший – у важкому стані перебуває у ветклініці”, – повідомили у пресслужбі поліції.

Там наголосили, що алабаї агресивно поводилися та кидалися на людей. Правоохоронці відлякували алабаїв гумовими кулями.

Advertisement

На оприлюднених у мережі кадрах видно момент нападу на маленьку собачку Асю. Бабуся гуляла зі своєю улюбленицею на повідку, аж раптом до неї підбігли 2 алабаї та вгризлися у собачку. Велика собака взяла в зуби Асю і побігла у невідомому напрямку.

Що пережила господиня потерпілої собаки – важко навіть уявити. Жінка кричала посеред вулиці від болю та хапалася за серце.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement