Connect with us

Новини

“Нас там немає”: Україна відповіла Путіну його ж риторикою – блогер Ель-Мюрид

Published

on

До Володимира Путіна бумерангом повернулася його ж власна риторика “нас там немає”, яку він використовував по відношенню до подій в Криму і на Донбасі в 2014 році. Таку думку висловив російський політолог Анатолій Несміян, відомий як блогер “Ель-Мюрид”, передають Патріоти України.

Він зазначив, що офіційний Київ “досить знущально” повернув Кремлю його ж риторику, коли заявив про свою непричетність до атаки дронів на Москву і про “внутрішньоросійські розбірки”. “Залишилося для автентичності додати фразу про те, що “безпілотник можна купити в будь-якому військторзі”. Коли наш геніальний стратег жартував так в 14-му році, він думав, що це смішно і не був в змозі збагнути, що йому все це може повернутися. Розуму немає, вважай, каліка”, – пише Несміян.

Також блогер вважає вельми примітним той факт, що невідомі безпілотники збивали над заміськими віллами російської еліти – глави “Газпрому” Олексія Міллера і спікера Держдуми В’ячеслава Володіна. “Чи був це натяк або так вийшло, що в районі прольоту дронів вся наша сановна публіка гніздилася настільки густо, що куди не впади, влучиш у щось сильно солідне і знатне – неясно. Але думати тепер їм запропоновано міцно”, – гадає Несміян

Прокоментуйте:
Advertisement