“Наш спільний син”: у Марокко сотні людей прийшли попрощатися з хлопчиком, який загинув у колодязі

У понеділок, 7 лютого, у селі Ігран у Марокко поховали 5-річного Раяна Орама, який упав у колодязь завглибшки 32 м. Попрощатися з ним прийшли сотні людей.

Як пише Reuters, церемонія відбулася в його рідному селі, де і сталася трагедія. Наголошується, що людей було так багато, що вони не могли поміститися на цвинтарі на вершині пагорба та в молитовному місці у північній частині Рифських гір (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Попрощатися з хлопчиком прийшли сотні людей

Один із мешканців села розповів виданню, що за свої 50 років ще не бачив на похороні стільки народу.

“Раян – наш спільний син”, – наголосив він.

Раяна поховали у рідному селі 7 лютого


Нагадаємо: операція з порятунку дитини тривала п’ять днів. Щоб дістати хлопчика, рятувальники вирішили прокопати шурф поруч із колодязем і дійти до рівня, на якому перебуває дитина, а потім пробити стіну. Примітно, що попри суттєву загрозу обвалу ґрунту роботи велися цілодобово.

Рятувальна операція тривала п'ять днів

5 лютого дитину вдалося живою витягти назовні, що було зустрінуто оплесками натовпу біля колодязя, проте згодом він помер.

Варто зазначити, що за п’ятиденною рятувальною операцією стежив увесь світ. Багато світових ЗМІ вели трансляцію з місця події. Після повідомлення про смерть дитини в соціальних мережах, де хештег #SaveRayan був у тренді, люди висловлювали співчуття та смуток.

Також, за даними Reuters, батькам хлопчика зателефонував король Марокко Мухаммед VI та висловив свої глибокі співчуття, Папа Римський Франциск також висловив свій смуток із цього приводу, а гравці та вболівальники фіналу Кубку африканських націй у Камеруні вшанували пам’ять Раяна хвилиною мовчання.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )