Connect with us

Новини

“Наші радари не встигають їх засікти”: окупант зізнався в недолугості російських систем ППО. Аудіоперехоплення

Published

on

Українські пілоти так вправно бомблять окупантів, що ті навіть не встигають засікти їх на своїх радарах. Не в змозі впоратися з цим, у відповідь на роботу авіації ЗСУ ворог застосовує заборонене озброєння, завдаючи ударів касетними та фосфорними снарядами по мирних містах і селах України.

Про це розповів один із російських загарбників з-під Херсона, спілкуючись телефоном із батьками. Аудіоперехоплення цієї розмови опублікувала СБУ (щоб послухати аудіоперехоплення, доскрольте до кінця сторінки).

“Ми сидимо, слухаємо переговори. І там кажуть, ну наші, зенітники: готовність номер один, незабаром прилетять, протягом 10-15 хвилин, два літаки. Наступне послання – кажуть: вони вже відпрацювали і полетіли. Все, відбій”, – розповідає батькам окупант.

І це не через затримку зв’язку, пояснює загарбник, тим самим констатуючи – українські захисники демонструють вищий пілотаж.

Advertisement

Від злості ворог активно застосовує заборонені види озброєнь – фосфорні та касетні боєприпаси. Про що окупант похвалився в розмові.

“Фосфором їх хр*начим, су*а. Фосфори, касети… Взагалі начхати… Там усе плавиться… Зате вночі дуже гарно виглядає…” – зізнається загарбник.

Це перехоплення – черговий доказ системного порушення Росією законів і звичаїв війни. За цією статтею СБУ відкрила уже понад 7 тисяч проваджень.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement