Нашого цвіту по всьому світу: Українка розповіла про ціни на продукти у Канаді (фото)

Новини

У Канаді продукти коштують дорожче, ніж в українських супермаркетах. Вартість продуктів може трохи відрізнятися у різних магазинах. У кожній провінції є свої локальні мережі, у яких товари вартують значно більше, розповіла канадська студентка з України Валентина Мізюк, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.

Окрім цього, на деякі товари додатково діє податок у розмірі 13% від вартості. Він не накладається тільки на товари першої необхідності – хліб, м’ясо, молочка, яйця, крупи, кава, чай тощо. А от за алкоголь, солодощі та інші закуски на касі доведеться доплатити.

“Дешевші продукти можна знайти в супермаркетах Walmart і Basics Food. Трохи дорожче треба заплатити в Loblaws і Sobeys”, – сказала дівчина.

Зіпсовані та неякісні продукти зустрічаються рідко, але якщо так станеться – то з радістю повертають гроші або змінюють товар.

У супермаркетах Канади дуже мало продуктів українських марок. Вітчизняні продукти треба шукати в магазинах європейських товарів. Алкоголь та гречку також продають у спецмагазинах. Курятина вартує значно дорожче, ніж свинина. На прилавках частіше можна знайти свіжу рибу.

Пропонуємо добірку фотографій із супермаркету Loblaws. Ціни зазначені у канадських доларах, які називають кад. За актуальним курсом валют, 1 кад коштує 21,94 грн.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий