Настя Рибка, Дерипаска та інтим з ескортницями на яхті: що відомо про загиблого протеже Путіна Приходька

Новини

У вівторок, 26 січня, стало відомо про смерть колишнього віцепрем’єра РФ Сергія Приходька, який був учасником розслідування Олексія Навального про Настю Рибку.

Сергій Приходько керував апаратом російського уряду з 2013 року, а в травні 2018 року – через кілька місяців після виходу розслідування опозиціонера Олексія Навального про мільярдера Олега Дерипаску — його понизили до першого заступника Керівника Апарату Уряду.

У січні 2020 року одразу після відставки уряду Дмитра Медведєва – прем’єр РФ Михайло Мішустін призначив Приходька своїм помічником.

Сергій Приходько, фото: twitter.com/mash_breaking

Сергій Приходько, фото: twitter.com/mash_breaking

Нагадаємо, Олексій Навальний у своєму розслідуванні, вивчивши книгу дівчини під псевдонімом Настя Рибка і її пости в соцмережі Інстаграм, прийшов до висновку, що Приходько в серпні 2016 року вів з Дерипаскою неформальні переговори на яхті в Норвегії в компанії дівчат з ескорту. Про це пишуть російські ЗМІ.

Згодом за позовом Олега Дерипаски Настю Рибку зобов’язали видалити пости, які лягли в основу розслідування. Тоді Роскомнадзор вніс розслідування Навального до реєстру забороненої інформації та поставив вимогу видалити у новинах посилання на відео та ілюстрації.

Олексій Навальний, фото: Instagram

Олексій Навальний, фото: Instagram

“Олег Дерипаска – високий стильний симпатичний чоловік з харизмою, мій типаж. «Поводиться так, що йому все можна». Одну з трьох книг про нього ми не опублікували – знайомий політолог сказав, що нас уб’ють. По одному тільки виразу обличчя Сергія Приходько «Дерипаска відразу біжить розрулювати проблему». Здавалося, що Дерипаска відноситься до нього як до батька. На яхтах ніхто нікого до сексу не примушує. Дівчата з ескорту зазвичай не відмовляються. Одній з дівчат на яхті, «мабуть, щось хотілося від Приходько, і вона розуміла, що потрібно отримати (це) через ліжко».” Настя Рибка

Олег Дерипаска
 
Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN