Науковець пояснив, чому навіть звичайна вода на Водохреще має цiлющі властивості

Різне

Людям корисно пити хрещенську воду вранці натще та перед сном. Вона має здатність очищати людину та робити духовно сильнішою, відганяти полум’я пристрастей. Традиційно невелику її кількість додають у криницю, щоб допомагала не лише людям, а й тваринам. Кропити домівку та робоче місце слід у день свята, коли принесете святиню з церкви. Потім — за потреби. Якщо у домі часто виникають сварки, інші негаразди — йорданська вода стане у пригоді. Нею також корисно вмиватися. Головне — не виливати освячену воду у водопровід або каналізацію — це гріх. Використану воду припустимо виливати у річку, озеро або під дерево: туди, де не ступає людська нога.

Науковець пояснив, чому навіть звичайна вода в цей день має цiлющі властивості.

18 — 19 січня в народі називають Водохреще. У ці два дні здійснюється Великий Чин освячення води. Вважається, що від Навечір’я Богоявлення (18 січня) і до півночі Богоявлення Господнього (19 січня) уся вода набуває чудoдійних властивостей і зберігає їх протягом усього року.

І цей факт доведено наукою! То що ж так впливає на властивість води? Чому її вважають саме в ці дні цiлющою? Про це у інтерв’ю газеті Експрес розповів Михайло Курик, доктор фізико-математичних наук, директором Українського інституту екології людини.

— Чи правда, що структура йорданської води різниться від звичайної?

— Цей факт доведений різними науковцями вже дуже давно й не викликає жодних суперечок. Основні параметри, які визначають внутрішню структуру води, саме на Водохреща цілком змінюються. А це, своєю чергою, наділяє воду сильною енергією на багато років.

— А як це можна пояснити з наукової точки зору?

— Цей феномен є предметом дослідження фізики та астрології, які взаємодіють між собою у цьому питанні. Найбільше на властивості йорданської води впливають Місячна та Сонячна енергії. Крім того, значний вплив має розміщення планет, які саме 19 січня встають у найбільш потужне енергетичне коло. Можна 100% стверджувати, що у той день, коли ми святкуємо Водохреще, у космосі концентрується максимальна кількість енергії, яка найбільш позитивно впливає на воду.

Зазначу також, що не лише фізичні фактори здатні змінити структуру води, а й людська поведінка, емоції та почуття.

— Що ви маєте на увазі?

— Ви, мабуть, неодноразово чули, як за допомогою води виганяють злих духів чи знімають вроки. І це не дивно, бо вода — це та речовина, яка відчуває і проводить через себе як негативні, так і позитивні емоції, запам’ятовує та сприймає всю інформацію. Це довів експеримент, який ми проводили декілька років тому. Якщо перед двома людьми поставити по склянці води, то після їхнього спілкування у кожній склянці вода по-різному змінить свої фізичні властивості. Особливо цей фактор спостерігаємо під дією молитов. Якщо кожного ранку починати свій день із склянки намоленої води, то можна не хвилюватись про своє здоpов’я. Отже, йорданську воду робить цiлющою сила молитви та енергія космосу.

— Чи правда, що освячена вода не псується?

– Це ще один феномен, який властивий лише для йорданської води. Ще 14 років тому ми налили йорданську воду в скляну банку й закрили її. Тепер щороку перевіряємо її структуру та властивості. Вірите чи ні, та за стільки років вона досі придатна до споживання! Різні дослідження також вказують на те, що ця вода є значно м’якшою. Так, у ніч з 18 на 19 січня у ній збільшується кількість іонів-радикалів, вона стає більш електропровідною.

— Люди вважають, що така вода здатна зцiлювати. А що каже про це наука?

— Як не дивно, та цей факт також доведений. Ми проводили досліди, у яких люди певний час вживали воду з церковного колодязя: одна вода була набрана з криниці у грудні, інша — 19 січня. Досліди показали, що вода, набрана на Водохреща, має підвищені біоенергетичні властивості, здатна покращити самопoчуття людини та підвищити її iмунiтет. Це справжній феномен!

— Та чи вся вода на Водохреща наділена цiлющими властивостями?

— Так. Вважається, що якщо людина 19 січня до обіду набере воду з-під крана, будь-якого джерела, озера, криниці чи іншої водойми, то може бути впевнена — ця вода заряджена максимальною енергією. До речі, зберігати воду краще в скляній або керамічній посудині. Так вона найкраще втримає всі позитивні елементи та цілющі властивості. Йорданська вода протягом року вважається чудoдійною, а зберігати її можна багато-багато років, бо вона не псується. Доведено наукою!

Автор – Христина БІЛЯКОВСЬКА.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN