Навчання в школі з 1 вересня! До чого готуватися учням!

Якщо ви сподіваєтеся, що після скасування карантину по коронавірус, діти знову весело попрямував до школи, як раніше, то повернення до старого не буде. Що ж зміниться в українській системі освіти з 1 вересня 2020 р?

Влада України поки не вирішили, чи буде взагалі свято 1 вересня в цьому році. З одного боку, невідомо, якою буде епідемічна ситуація, а з іншого – міністр освіти заявив, що не може собі уявити, як першокласники підуть в школу дистанційно, передає today.ua.

У зв’язку з цим, в Міністерстві освіти працюють над розробкою можливих варіантів відвідування дітьми шкільних закладів з 1 вересня. Реалізацію того чи іншого варіанту запускатимуть вже безпосередньо перед першим днем ​​осені, виходячи з епідемічної ситуації в країні. Про це розповів виконуючий обов’язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

За словами Шкарлета, в українські школи з 1 вересня можуть повернути посменное навчання, а також впровадити змішану систему освіти, коли частина уроків будуть проходити в звичайному режимі. А решта викладачі проводитимуть дистанційно.

Джерело

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Навчання в школі з 1 вересня! До чого готуватися учням!