Навіщо досвідченні водії перед виїздом за місто змазують номер WD-40

Дивовижні властивості універсального мастила WD-40 вже не раз описані на просторах інтернету.

Багато водіїв при виїзді за місто на своїх автомобілях на номер транспортного засобу наносять мастило WD-40, інформує Ukr.Media.

Така дія дивує багатьох автовласників і вони цікавляться навіщо це робити.

Навіщо необхідно обробляти номер автомобіля мастилом WD-40

Здебільшого такий метод використовують вже водії з досвідом і тільки в теплу пору року. Влітку на дорозі велика кількість пилу, тому автомобіль і його номерний знак стають брудними. До того ж влітку з'являються комахи, які літають та врізаються в автомобіль залишаючи безліч слідів. Комах складно прибрати з автомобіля, і найчастіше без використання спеціальних хімічних засобів позбутися від них не вдається. А якщо вони змішаються ще з пилом, то утворюється маса, яку важко видалити з кузова автомобіля, лобового скла і номерного знаку. Найчастіше від якої позбутися без відвідування автомийки просто неможливо.

Якщо співробітник поліції зупинить автомобіль з брудними номерними знаками, то він може виписати штраф. В іншому разі водія можуть навіть визнати винним в умисному маскуванні номеру, за що автовласник може отримати покарання у вигляді штрафу.

Щоб на знак менше осідало пилу, бруду і комах, деякі водії використовують перевірений спосіб. Для того, щоб легше очистити номер транспортного засобу, на нього наносять універсальне мастило. Після того, як водій обробив номер, він позбавляє себе від кількох проблем:

  • Мастило утворює плівку, яка не дає комах налипати на номер. Водій може спокійно пересуватися без зупинок і не думати про очищення номерного знака свого автомобіля;
  • Крім цього, мастило WD-40 перешкоджає засиханню брудної води, налипанню пилу і бруду. Завдяки цьому номерний знак довше залишається чистим.

Підсумок

Завдяки доступному мастилу WD-40 кожен водій може полегшити собі шлях на дачу або на природу і зменшити забруднення на автомобілі.

Однак варто знати, що мастило не потрібно наносити товстим шаром. Якщо речовина нанести товстим шаром, то навпаки комахи, бруд і пил швидше прилипнуть і повністю закриють номер. Так як WD-40 жирне і при нанесенні утворює липкий наліт.

Так само варто враховувати, що ефект від обробки тримається не дуже довго. Залежить від експлуатації автомобіля, але на практиці засіб тримається приблизно протягом тижня. При необхідності таку процедуру можна проводити регулярно.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Навіщо досвідченні водії перед виїздом за місто змазують номер WD-40