Навколо Мішиної та Еллерта вибухнув скандал: були знайомі до проекту?

Новини

Навколо “холостячки” Ксенії Мішиної розгорівся новий скандал. Як виявилося, українська актриса і головна героїня шоу, яке закінчилося 25 грудня, знала свого обранця Олександра Еллерта ще до проекту. Вони познайомилися на програмі “Інтуїція”, яка виходила на каналі СТБ.

Відео зі знайомством пари було опубліковано соцмережі Instagram 26 листопада.

“Перше знайомство у них сталося на проекті “Інтуїція” де були запрошені у якості друзів, учасників Тіни Кароль та Євгена Кошового. Можливо що вже тоді у них виникла симпатія?” – написали під відео.

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт познайомилися до проекту “Холостячка”

У коментарях під відео в Instagram українці вибухнули критикою, деякі зазначили, що пара і не приховувала той факт, що вони познайомилися до “Холостячки”.

  • Точно звела доля.
  • Так вони ж не приховували, що він їй писав. І на своїй сторінці він описував цю зустріч. З приводу блакитного хлопчика – при всій його манірності і несхожості на інших, ось відчувається в ньому це чоловіче, хуліганісте, іронічне. Почуття гумору і мізки – це завжди було цікаво в чоловіках.
  • А на шоу Ксенія не сказала ні слова, що вони знайомі.
  • Боже, ну вистачить, яка симпатія саме до нього, все ж очевидно: це шоу – одна велика постановка. Телеканал хоче розкрутити цього блакитного хлопчика, а Ксенії заплатили великі гроші за те, щоб ця розкрутка вдалася.
  • Мутили до проекту з Еллертом.
  • Розчарування… Так вони знайомі вже були. Слизький хлопець.
Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN