Названо середню тривалість життя мобіків у війні проти України: “Не вміють діяти інакше”

Російська армія здатна здобувати якісь мінімальні “перемоги” лише за рахунок закидування фронту “гарматним м’ясом”. Через значні втрати професійний рівень підрозділів окупантів значно впав.

Про це заявив експерт Центру оборонних стратегій Віктор Кевлюк, інформує “НВ”.

За його словами, морально-психологічний стан окупантів постійно знижується, коли більшість особового складу противника гине в атаках.

“Статистика показує, що мобілізовані росіяни (в середньому. – Ред.) живуть одну атаку, а командири — дві атаки. Тобто на краще нічого змінюється, традиції Червоної армії часів Другої світової нікуди не поділися, вони не вміють діяти інакше”, — каже експерт.

мобіки, мобілізація, росіяни, чмобіки
Кевлюк зауважує, що в РФ відсутній професійний сержантський корпус.

“Сержант як лідер — взагалі відсутній у росіян як явище. Той, хто має навчити, повести за собою, організувати правильні дії солдатів, їхній побут, забезпечити його всім — він або не вміє, або робить це вкрай погано. Це все відбивається на ефективності, на результатах”, — пояснив він.

Крім проблем із сержантським корпусом, у російській армії майже не залишилося висококваліфікованих офіцерів.

За інформацією експерта, Росія фактично позбулася офіцерів вищої ланки.

“Формально люди є, формально техніка яка-не-яка також є, але керувати цим всім та грамотно застосовувати на полі бою нема кому”, — зазначає Кевлюк.

На його думку, росіяни спробують призвати старших лейтенантів запасу, які давно закінчили військову кафедру, але це не вирішить проблему загарбників.

мобики рф

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN