“Не буде миру, продиктованого РФ; українці цього не приймуть – і ми також!” Шольц зробив гучну заяву про “урок 8 травня”

Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц з нагоди Дня примирення та пам’яті 8 травня звернувся до німецької нації, згадавши агресію Росії через 77 років після трагічних подій Другої світової. Війна, розв’язана Третім Рейхом, забрала 60 млн життів, цього не можна повторити в XXI столітті.

Звернення голови парламенту ФРН транслював телеканал ARD. Він визнав, що сьогодні світ зіштовхнувся із новим фактом військової агресії сильної держави.

“Президент РФ Володимир Путін хоче підкорити Україну, знищивши її культуру та ідентичність. Путін навіть прирівнює свою варварську загарбницьку війну до боротьби з націонал-соціалізмом. Це історично сфальшовано, а також має сумнівні перспективи”, – зауважив Шольц.

Лідер Бундестагу додав, що поважає позицію українського народу, який категорично не сприймає мир, нав’язаний ним вимогами росіян. І Німеччина твердо підтримує цю позицію.

Відео дня:

“Ми захищаємо справедливість і свободу на боці нападників, ми підтримуємо Україну в боротьбі з агресором. Не робити цього означатиме капітуляцію перед чистим насильством і розширення можливостей диктатора, тому ми надаємо допомогу, щоб припинити насильство”, – підсумував політик.

Шольц нагадав, що у 1939 році Німеччина вчинила дії, за які досі несе історичну відповідальність. Тому продовжувати дії, спрямовані на заборону військової агресії, це її прямий обов’язок і переконана позиція.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Не буде миру, продиктованого РФ; українці цього не приймуть – і ми також!” Шольц зробив гучну заяву про “урок 8 травня”