«Не чіпайте, будь ласка, мою дитину»

Різне

Практично з самого народження Сергія, я намагаюся не ізольовувати його від суспільства. У два тижні ми вже їздили в гіпермаркет, а в місяць спокійно возили на автобусі і електричці. Я завжди вважала, що діти — такі ж члени суспільства, як і будь-який з нас.

Коли я придбала слінг — шарф, ми з малюком стали більш мобільними. Одного разу ми навіть поїхали за готовими документами малюка в інше місто на електричці. Сергій тоді перший раз не заснув на вулиці і з цікавістю розглядав все навколо — одна голова стирчала.

Електричку ми перенесли стійко, але ближче до міста, Сергій все ж задрімав. Моя неспішна хода його заколисала. Отримуючи документи, ми сиділи поруч з жінкою, яка шукала наш поліс в загальнодоступному місці. Син як і раніше спав з затишною посмішкою на обличчі. Люди проходили повз, озираючись на нас.

Хто — з розчуленням, а хто — з презирством. На людей я намагаюся уваги не звертати, якщо вони не чіпають мене. Але одна жінка, мабуть, вирішила, що знає все краще за всіх.

«Навіщо ти дитину примотала?» — голосно запитала вона, звертаючись до мене. Я не знала, що на це відповісти, тому просто промовчала. Жінка підійшла ближче: «Ти подивися, в якій він позі?

Йому ж незручно, та ще й душно!»- не вгамовувалася вона, намагаючись доторкнутися до Сергійка.

«Не чіпайте, будь ласка, мою дитину» — сказала я, закриваючи сина руками, але вона не залишала спроб схопити і відтягнути слінг. Я встала і спробувала відвернутися від неї. Працівниця віддала мені конверт з полісом, і ми з Сергієм почали рухатися до виходу, однак ненормальна перекривала нам дорогу, поки нам на допомогу не прийшов охоронець, який визирнув на шум зі своєї комірчини.

Він затримав жінку, щоб ми вийшли на вулицю, а та в свою чергу кричала щось про органи опіки і про те, яка я погана мати. Яка різниця чужим людям, яким чином я ношу свою дитину? Хіба не мені краще знати, зручно їй чи ні? Тим більше, що спить довго він тільки в слінгу …

А яка ваша думка про слінги? Чи використовуєте ви їх?

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN