Connect with us

Новини

Не покинув побратимів під час штурму: на Донбасі загинув Олександр Мальцев з Вінниччини. Фото

У боях із російськими окупантами загинув військовий з ВінниччиниОлександр Мальцев на псевдо “Тринадцятий”. Герой віддав своє життя за незалежність України під населеним пунктом Дубово-Василівка, що на Донеччині, 3 травня.

Про це повідомили пресслужба Гніванської територіальної громади та військова Владислава Матюш. Олександр народився в Гнівані 13 грудня 1972 року. news.obozrevatel.com

15 листопада 2022 року по мобілізації Мальцев був зарахований в роту охорони 5 відділу Вінницького РТЦК та СП. Через 4 місяці вирушив захищати цілісність України на східному напрямку. Служив в 57 окремій мотопіхотній бригаді.

В цивільному житті він мав багато різноманітних інтересів та захоплень, любив спорт. Був щирим і життєрадісним, а також мав багато друзів.

Advertisement

Донька загиблого Олена розповіла, що Олександр загинув як Герой. Як уточнила Матюш, він не покинув своїх побратимів під час штурму, стояв до останньої хвилини свого життя разом із хлопцями, поранений, вів бій, поки мав сили.

“Його товариші, які були пліч-о-пліч там з ним, розповіли мені, що він, будучи пораненим в гарячій точці, надав сам собі допомогу та коли приїхав транспорт для евакуації поранених, то їхати в госпіталь відмовився, адже підсилення не було і він сказав, що своїх не покине та стоятиме з ними до останнього. Загинув від артилерійського снаряду, який розірвався прямо біля нього…” – додала його донька.

У Олександра Мальцева залишилися син, три дочки, троє онуків, дружина та мама.

Не покинув побратимів під час штурму: на Донбасі загинув Олександр Мальцев з Вінниччини. Фото

Нагадаємо, у боях за Україну на Бахмутському напрямку героїчно загинув боєць 1 штурмового батальйону 3 ОШБр Тарас Дмитренко із позивним “Тара”. Боєць брав участь у штурмі ворожих позицій.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement