“Не повертайтеся!”: Каменських поставили “на місце” після чергової розповіді про тугу за домом

Українська співачка Настя Каменських продовжує жити з Потапом закордоном, але заявляє про “патріотичну позицію”, новий пост знову розлютив українців.

Як пише Politeka.net, Настя Каменських – відома українська співачка та дружина Олексія Потапенко, яка разом із ним відлетіла до Іспанії з родиною за першої небезпеки в Києві. Проте більш ніж через п’ять місяців пара так і не повернулася, а її чоловік продовжує ховатися подалі від уваги публіки.

Каменських критикують за спробу піаритися на темі війни і нову пісню рідною мовою, адже записувала її артистка далеко за межами рідних земель. При цьому кліп намагалися зняти явно за українськими мотивами.

«Побачила ці колосся і згадала, як у дитинстві часто плела собі віночки — із польових рослин, квітів. Сам процес плетіння є в ньому якась сакральність та магія. Зв’язок поколінь. І мені так хотілося його повторити», – заявила Каменських.

«Нормально від передозування мефедрону? 😁; А я плела віночки з кульбаб і мені дуже подобався цей процес 😍; Як тобі не соромно? Робиш із себе героїню? Ходиш полем наша ти україночка і дає інтерв’ю; Ви з Потапом люди, які заробляли все життя в Україні, а тепер де? У нас вже інші герої та ідоли. До побачення і більше не повертайтесь! – відповідають у мережі.

Відео дня:

Нагадаємо, зірка нещодавно випустила пісню “Коли закінчиться війна”, а на новому відео в Тікток підігріла інтерес до композиції.

“Співаймо разом зі мною”, – написала Каменських.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )
BBCcCNN
“Не повертайтеся!”: Каменських поставили “на місце” після чергової розповіді про тугу за домом