“Не повинно обмежувати амбіції” Зеленський терміново звернувся до них. Озвучив вимоги, “прекрасна можливість”

У четвер, 18 червня, президент України Володимир Зеленський виступав на відеоконференції лідерів Східного партнерства за участю керівництва ЄС, глав держав Східного партнерства і глав усіх держав-членів ЄС. Він заявив, що наша країна прагне до повноправного членства в Європейському Союзі.

Про це написав він у своєму Twitter у четвер, 18 червня. korupciya.com

“Східне партнерство не повинно обмежувати амбіції. Комусь достатньо політичного діалогу, кому-то – стратегічного партнерства з ЄС, хто прагне до інтеграції в загальний ринок на основі” чотирьох свобод “, а хтось, як Україна, вимагає повноправного членства в ЄС “, – написав президент.

Як повідомляє прес-служба Офісу президента, Зеленський нагадав, що спочатку метою ініціативи було розвиток співпраці ЄС з партнерами, які поділяють європейські цінності і принципи. І додав, що перевагами такого об’єднання повинні користуватися всі громадяни країн-учасниць.

Президент висловив упевненість в можливості спільно подолати виклики, зокрема наслідки пандемії Covid-19, за допомогою поглиблення інтеграції та збільшення координації між країнами, а не завдяки політичній самоізоляції і протекціонізму.

“Ця зустріч – прекрасна можливість обговорити подальшу співпрацю для виходу з поточної кризи та подолання подібних викликів в майбутньому. Перед нами стоять дуже непрості завдання: захистити життя і здоров’я громадян, відновити міжлюдські та ділові контакти, вивести економіку з кризової траєкторії”, – сказав президент .

Також він подякував ЄС за підтримку, в тому числі за нову програму макрофінансової допомоги в розмірі 1,2 млрд євро, яка є важливою і своєчасною.

Крім того, Зеленський додав, що Україна розраховує на співпрацю з ЄС в закупівлі вакцини проти Covid-19, як тільки вона буде виготовлена. Крім того він зазначив, що наша з країна зі свого боку також підтримувала європейських партнерів. Зокрема, українські медики прийшли на допомогу італійським колегам, а українські літаки доставляли медичні вантажі в багато країн Євросоюзу. “Упевнений, гасло Stronger Together сьогодні актуальний як ніколи”, – підсумував президент України.

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Не повинно обмежувати амбіції” Зеленський терміново звернувся до них. Озвучив вимоги, “прекрасна можливість”