“Не позорся”: “Пташка” з Азовсталі зіткнулася зі звинуваченнями українців і різко відповіла

Відома на всю Україну захисниця Азовсталі “Пташка” розповіла, з якими звинуваченнями зіткнулася.

Відома на всю Україну захисниця “Азовсталі” Катерина Поліщук із позивним “Пташка”, яка пройшла через російський полон і повернулася додому, часто ділиться в Instagram яскравими публікаціями зі свого життя. Так, цього разу Катя виклала у соцмережі миле фото, а у підписі до нього розповіла, за що її критикують деякі українці. popcorn.politeka.net

Як відомо, після російського полону та повернення додому, “Пташка” почала активно займатися соцмережами, вона волонтерить, допомагає у роботі з поверненням полонених та займається дипломатичною роботою. Проте саме через дипломатичну роботу дівчина натрапила на критику деяких українців.

У своїй публікації Поліщук розповіла: “Мене запитали: “Дипломатичні поїздки? Хіба ти дипломат? Не позорся”. Так, я й не військова, не медик, не психолог, не мотиватор, як і десятки, сотні тисяч наших хлопців та дівчат, які до 24.02 (хтось до 2014) були інженерами, вчителями, електриками, водіями, виховательками, швеями, продавцями, винахідниками, артистами, бухгалтерами… Але взяли до рук зброю, мед-рюкзак, кермо евакуаційної машини, мапу, рацію і пішли захищати також і тих, хто може й вчився на дипломатів, і тих, хто не вчився, але важкою щоденною працею здобувають для України зброю, техніку, добиваються обмінів українських військовополонених та санкцій для ворога. Так, я не політик, медик чи військова. За освітою я – музикант. Я жінка. Я теж залюбки оберігала б домашній вогонь. Та мій дім руйнують, а вогонь… За кров’ю – українка. За долею – воїн. На ймення Пташка”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( 3 оцінки, середнє 3.67 з 5 )