Не просто всім наплювати в обличчя: Політолог розповів, із якою метою Росія вдарила по порту в Одесі

Екс-радник міністра внутрішніх справ України та керівника офісу президента Віктор Андрусів заявив, що ракетний удар по порту Одеси міг мати на меті серйозно підняти ціни на перевезення українського зерна. Про це Андрусів написав у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

“Удар по Одеському порту відразу після підписання угоди по зерну міг мати дещо іншу мету, ніж просто всім наплювати в обличчя. Росія виграє від високих цін на зерно. І вивезення українського зерна може серйозно ці ціни збивати”, – зазначив він.

За словами Андрусіва, в такому випадку для РФ важливо, щоб українське зерно все-таки обходилося дорого. “Ракетний удар міг мати на меті серйозно підняти ціни на перевезення українського зерна. Зрозуміло, що після цього ризик вивезення нашого зерна сильно виріс, і власники суден будуть змушені підняти ціни, якщо взагалі захочуть ризикувати. Ціни піднімуть і морські страхові компанії через останній обстріл, оскільки угода по зерну не дає ніяких гарантій, що судно з зерном не буде потоплено”, – прокоментував Андрусів.

Він зазначив, що підвищення ризиків взагалі може негативно позначитися на обсягах вивезення зерна і в цілому зірвати цей процес. Але тоді вина буде на Україні, оскільки росіяни “нібито” всі умови виконують.

“Ще один цікавий факт, який спочатку не викликав серйозного інтересу: Раша Тудей відкриває офіс в Найробі. Це означає, що Росія планує відкрити серйозний інформаційний фронт в Африці, і “зрив угоди по зерну” українцями може бути одним з пріоритетів висвітлення”, – додав Андрусів.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Не просто всім наплювати в обличчя: Політолог розповів, із якою метою Росія вдарила по порту в Одесі