Connect with us

Новини

“Не тільки в Бахмуті”: у росіян нові невдачі, ЗСУ потужно йдуть уперед

Українські захисники досягли обмежених успіхів на полі бою під час нещодавніх локальних контратак у Бахмуті та його околицях.

З посиланням на Генштаб України аналітики американського Інституту вивчення війни повідомляють, що російські війська вели безуспішні наступальні дії не тільки в Бахмуті, але ще й у 9 км на північний захід від міста у напрямку Григорівки та Богданівки, а також у 14 км на південний захід від Бахмута на напрямку Івановського та Предтечіного. politeka.net

Як вказують аналітики, один з російських воєнкорів стверджував, що Росія безуспішно контратакували біля Білої Гори (13 км на південний захід від Бахмута), Богданівки (6 км на північний захід від Бахмута) і Григорівки (9 км на північний захід від Бахмута).

Військовий блогер, пов’язаний з ППК “Вагнер”, заявив, що російські підрозділи 72-ї мотострілецької бригади (3-й армійський корпус) втратили позиції на південний захід від Івановського. Також окупант повідомляв, що українські сили намагаються вийти на північно-західну околицю Клищіївки, розташовану приблизно за 7 км на південний захід від Бахмута. “Вагнерівці”, у свою чергу, спробують прорватися через житловий масив і вийти на трасу Бахмут-Хромово найближчими днями.

Тим часом, на інтерактивній карті DeepState можна побачити, що в деяких населених пунктах на Донбасі українські захисники значно просунулися вперед, проте окупанти продовжують тиснути.

У Генштабі ЗСУ повідомляють, що минулої доби сталося 49 бойових зіткнень на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement