Не тисне? Влад Яма та Дмитро Ступка, які виїхали з України, провели гелловінську вечірку в Маямі (фото)

Танцівник та суддя шоу “Танці з зірками” Влад Яма разом з актором Дмитром Ступкою на борту катера в Маямі відсвяткували Гелловін. Про це повідомила дружина Влада Ями Лілія в Instagram, передають Патріоти України.
Влад Яма покинув Україну в перший день повномасштабного вторгнення Росії. Оселившись у США, танцівник відвідує заходи на підтримку українців. Цього разу на вечірці, присвяченій Гелловіну, Яма відіграв діджей-сет. Він вбрався у сорочку з яскравим принтом та вдягнув на голову перуку з довгим волоссям та бандану.

“Вихідними пройшов захід на підтримку України. Гелловін”, – написала в соцмережі дружина Влада Лілія.

Свято провели на борту катера в діловому районі Даунтаун Маямі. Організаторами виступила спільнота українців Ukrainian Miami. Окрім подружжя Влада та Лілії Ями, на вечірці розважались і інші гості, зокрема був присутній онук легендарного Богдана Ступки актор Дмитро. Він також з 24 лютого не повертався до України. В інтервʼю актор зазначав, що 24-го саме летів до України через Стамбул, але через повномасштабне вторгнення усі рейси скасували. Тож артист повернувся до США.

У спільноті Ukrainian Miami також прокоментували захід, оцінивши надзвичайну атмосферу. “Це був неймовірний захід! Дякуємо всім, хто прийшов і був учасником чудової атмосфери”, – написали в Ukrainian Miami.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )