“Не віриться . Його недуга почалась з температури та головного болю”: Відійшов у вічність молодий хлопець з Тернопільщини Ярослав

Новини

“ДВОЄ СИНОЧКІВ БІЛЬШЕ НЕ ПОБАЧАТЬ ТАТА”: ВІД ВАЖКОЇ НЕДУГИ ПОМЕР 29-РІЧНИЙ ЯРОСЛАВ СТАСЮК

Відійшов у вічність молодий хлопець з Тернопільщини Ярослав Стасюк. У нього був гострий менінгоенцефаліт, ускладнений ішемічними інсультами. Він довго боровся з хворобою, але нажаль недуга перемогла.

Про це повідомляє портал te.20minut.ua, передає “Це моя Україна”. “Його більше нема з нами. Ми будемо тебе пам’ятати такого світло і доброго. Спочивай з Богом!!! Просто нема слів щоб щось більше сказати. Не віриться…” – йдеться Зоряни Демчук у фейсбуці.
Як розповів батько Ярослава – його недуга почалась з температури та головної болі. Лікарі виявили менінгоенцефаліт ускладнений ішемічним інсультом. Спершу Славік йшов на поправку, однак згодом до хвороби додався ще й коронавірус. Після коронавірусу почалось сильне запалення мозку. В ніч з 12 на 13 лютого його стан різко погіршився. Ярослава паралізувало. На жаль, він так і не зміг побороти хворобу. Щирі співчуття родині та друзям Ярослава.

Нехай з Богом спочиває

Прикарпаття

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий