Не все так погано: на відновлення української енергосистеми підуть не дні, а години – Офіс президента

Російські ракетні удари по українській енергосистемі 23 листопада завдали суттєвих збитків і занурили значну частину України у пітьму. Однак не все так погано, як мріяли би у Кремлі.

На відновлення енергосистеми після удару РФ підуть не дні чи місяці, а години. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив заступник Офісу президента України Кирило Тимошенко.

“Завдання відновлення енергетики стоїть у годинах, а не в добі, двох, трьох, чотирьох або п’яти… Ми не говоримо про тижні, місяці, ми говоримо просто про години”, – заявив Тимошенко.

Наразі ключовим завданням, що стоїть перед українськими енергетиками, є відновлення порушеної цілісної роботи  єдиної енергосистеми України.

“Зараз це головне завдання, і я думаю, що наші енергетики впораються з цим завданням, і є розуміння, що ми зможемо енергосистему відновити”, – зазначив Тимошенко.

Він не став називати конкретні строки відновлення окремих енергооб’єктів. Однак наголосив: енергетики зроблять усе можливе, аби повернути в будинки українців світло чимнайшвидше.

“Не хотілося б говорити про терміни щодо кожної конкретної локації, я думаю, що найперше – це об’єднання в єдину енергосистему: як тільки це буде зроблено, відразу почнеться заживлення міст, селищ та сіл”, – наголосив заступник глави ОПУ.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN