Не заради Чити та Челябінська: Дмитро Гордон пояснив, чому продовжує вести YouTube-проєкт російською і просить українськомовних гостей перейти на російську

Ведучий та журналіст Дмитро Гордон розповів, чому після початку повномасштабного вторгнення рф до України продовжив вести свій YouTube-проєкт російською мовою, передають Патріоти України.

У програмі “Слава+” Гордон поділився, що у нього є правило – якщо він спілкується з людьми, які говорять виключно українською, він “залюбки переходить на українську мову”.

А от стосовно своїх програм на YouTube-каналі, в яких спілкується російською, журналіст пояснив, що переслідує певну мету: “Чому в YouTube я спілкуюся російською і чому прошу інколи своїх українськомовних гостей теж спілкуватися російською мовою, тому що територія YouTube, здебільшого, російська. І ще мені дуже важливо достукатись до російськомовної аудиторії, яка живе і в росії також”, – прокоментував Гордон.

Журналіст вірить, що він зможе достукатися до росіян, які вміють думати. За словами Гордона, перш за все він націлений на москвичів, бо “всі революції робляться в столицях”:

“Вода каміння точить. Я не вірю в те, що це можна зробити для переважної більшості росіян, але я вірю в те, що це можна зробити з москвичами, з пітерцями. Тому що головне не російська аудиторія у повному сенсі слова. Мене не турбує Чита або Челябінськ. Мене турбує Москва передусім. Тому що всі революції робляться в столицях. І якщо буде критична маса людей в Москві, які поставлять собі нарешті запитання що відбувається, і що буде з ними далі і що буде зі світом… Ну, шанс є”, – впевнений Гордон.

Журналіст також рахує, що ті образливі пости, які він розміщує в Instagram про росіян, також вплинуть на тих з них, хто вміє думати: “Я хочу щоб ті, на кого я розраховую, бачили цю тупість, це зубожіння, цю глибину “руського міра”. Це елемент того, що я хочу донести до російської аудиторії, яка думає. А така, я певен, є”, – додав Гордон.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN