Не здумайте напружуватися і надягати чорне: 1 лютого велике церковне свято – можна зіпсувати життя на рік вперед

У вівторок, 1 лютого в православній церкві вшановується пам’ять Святого Макарія, якого в народі ще називали Весноуказателем. Вважалося, що він здатний зцілити від багатьох захворювань, пише Стіна.

У всьому світі сьогодні відзначається День Робінзона Крузо, в Угорщині – День проголошення республіки, а в Алжирі – День евакуації. На Маврикії сьогодні День скасування рабства, а в Індії – День берегової охорони. У Нікарагуа відзначають День ВПС, а в Мексиці – День Конституції. У Сполучених Штатах відзначається День змії, день вставання і День темного шоколаду.

Народні прикмети та заборони 1 лютого

  • Якою погода буде сьогодні, такою вона буде протягом усього місяця.
  • Сильний мороз сьогодні – варто готуватися до теплого літа.
  • Хуртовина в цей день – вона затримається надовго.

Заборонена важка фізична робота в цей день, оскільки інакше весь рік саме таким і буде. Також не рекомендується одягати чорну або темний одяг. Крім того, не варто в цей день відвідувати перукаря і лихословити.

Чим цей день запам’ятався в історії

У 1790 році в Нью-Йорку вперше в історії був зібраний Верховний суд. У 1865 році відбулося скасування рабства в Сполучених Штатах. У 1930 році в газеті “Таймс” був опублікований перший кросворд. У 1958 році США запустили в космос свій перший супутник.

Сьогодні іменини відзначають Катерина, Антон, Федір, Арсеній, Сава, Макарій, Петро, Марк і Микола.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )