Connect with us

Новини

“Не знаю, навіщо Путін туди поліз”: окупант розповів дружині про повне розчарування у “спецоперації”. Аудіо

Російські окупанти почуваються повністю деморалізованими й остаточно розчарованими у російській “спецоперації”. У відпустку загарбників із фронту відпускають лише за шалені гроші, ба більше, росіяни не розуміють, що їх чекає далі.

На життя на фронті один з окупантів скаржився своїй дружині. Перехоплення телефонної розмови опублікували у Telegram Головного управління розвідки Міноборони України obozrevatel.com (щоб прослухати відео, доскрольте до кінця новини).

За словами загарбника, ціна відпустки в окупантів наразі – 100 тисяч рублів. Також він розповів, що росіяни зазнають шалених втрат на фронті, і висловив нерозуміння, як ця війна може закінчитися.

“Я не знаю, коли вони закінчать її (“СВО”). Вони її або переговорами закінчуватимуть, або, в натурі, ядерною зброєю”, – зазначив окупант.

Advertisement

Також російський солдат поскаржився на кремлівського диктатора, зазначивши, що той у своїй державі не може все довести до ладу, але чомусь поліз ще і в чужу.

“Та Путін теж… я не знаю, навіщо він взагалі туди поліз, він, бл*дь, своїй землі не може розуму дати”, – сказав загарбник.

Нагадаємо: інший російський загарбник поскаржився другу на алкоголізм у лавах окупаційної армії РФ. Він сподівається, що його підрозділ на передовій замінять “двома полками добровольців”.

“У половини дах почав їхати, мало не стріляють. Брагу все шарять, всі х** забили”, – сказав він.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement