“Не зупиняйтеся, пацани!” – Бабченко розповів, як ФСБ підриває російську оборонку зсередини

Бабченко із сарказмом підтримав дії спецслужб РФ, які продовжують заарештовувати вчених-розробників російських ракет.

Розробника гіперзвукових ракет Путіна заарештовано за держзраду. Директор Інституту теоретичної та прикладної механіки Олександр Шиплюк є одним із провідних фахівців у галузі гіперзвуку в Росії та завідує лабораторією № 5 “Гіперзвукові технології”, пише ТАСС. .dialog.ua

Він є фахівцем у галузі високошвидкісної аерогазодинаміки та експериментальних методів дослідження газових потоків. В останні роки він займався гіперзвуковими ракетами, зокрема, їх захисним покриттям.

Шиплюк – третій за два місяці новосибірський вчений-фізик, заарештований за держзраду.

Коментуючи арешт, відомий російський журналіст Аркадій Бабченко, який раніше втік із РФ, заявив про те, що ФСБ Росії продовжує активно руйнувати військовий і науковий потенціал Росії, що вкрай вигідно Україні та всьому світу. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він нагадав, що подібна система була поширена за часів Радянського Союзу.

“Ну, нічого, нічого. У шарашці зі зламаною щелепою навчиться ще краще ракети будувати!” – пише Бабченко.

Відео дня:

Звертаючись до російських спецслужб, він із сарказмом закликав їх не зупинятися та повністю розвалити весь науковий та промисловий потенціал РФ, що дозволить розвалити залишки фундаментальної науки, яка є основою для військових розробок.

“Від себе особисто, та й думаю, що від імені всіх народів світу, в черговий раз хочу висловити свою щиру, кристальну, непідробну подяку Федеральній службі безпеки Російської Федерації. Не зупиняйтесь, пацани! Раз ****** там все! Усі Інститути прикладної механіки!Всі лабораторії гіперзвукових технологій!Всі НДІ сталі та сплавів!Всі Академії флоту та нахімовські училища!Всі інститути артилерійської балістики та кафедри оптичного лазера!Всі Сибірські, Центральні, Європейські, Західні та Східні відділення Академії Наук!

Рознесіть, пересаджуйте і перестріляйте там усе, без залишку, без клаптя, без натяку хоч на якусь наукову діяльність навіть за сто років! Не зупиняйтесь! Е*****е!” – наголосив Бабченко.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Не зупиняйтеся, пацани!” – Бабченко розповів, як ФСБ підриває російську оборонку зсередини