Небезпечні поєднання: які продукти не можна вживати разом

Всім відомо, що деякі продукти не можна поєднувати між собою. Це загрожує неприємними наслідками. Відбувається це із-за несумісності продуктів. Вони порушують травлення, через що їжа не перетравлюється так швидко, як повинна. Відповідно, починаються процеси бродіння. Звідси підвищене газоутворення, а також утворюються токсичні речовини. Якщо так триває постійно, то починають страждати органи травлення, інформує Ukr.Media.

Деяким продуктам краще не зустрічатися разом.

М’ясо і картопля

Пюре з котлетами присутнє в раціоні більшості людей. Однак у картоплі міститься велика кількість крохмалю, а м’ясо — це тваринний білок. Разом вони призводять до того, що їжа починає бродити. Інтервал між такими продуктами повинен бути хоча б 2 години.

М’ясо і повільні вуглеводи

Таке поєднання призведе до набору зайвих кілограмів, тому що це поєднання не засвоюється швидко, а затримується на тривалий час.

М’ясо і фрукти

М’ясо, з’їдене разом з фруктами, викликає бродіння і дискомфорт. Людина це відчує дуже швидко вже через 20 хвилин.

М’ясо і квасоля

Це два білкових продукти, які подвійно впливають на травну систему. Може виникнути печія або млявість.

Помідори та картопля

У помідорах міститься щавлева кислота, а в картоплі багато крохмалю. Кислота не дасть засвоїтися корисним речовинам з картоплі, а крохмаль позбавить корисних властивостей томати. У результаті в організм надійдуть «порожні» овочі, в яких немає вітамінів і мінералів.

Сир і помідори

Таке поєднання небезпечно тим, що викликає відкладення солей. Все тому, що кальцій з сиру разом з кислотою помідор дають таку реакцію. Тому краще не поєднувати ці продукти.

Молоко і випічка

Молоко і булочка — звичний полуденок для дітей. Багато дорослих також люблять перекусити смачною випічкою і запити все молоком. Ця суміш може привести до колік, які доставляють неприємності.

Огірки і помідори

Салат з огірків і помідор люблять готувати багато господинь. Здавалося б, джерело вітамінів і корисних речовин. Проте не так все просто. Доведено, що огірок і помідор разом призводять до того, що руйнується вітамін С. Тому вживати ці овочі слід окремо один від одного.

Алкогольні напої та солоні продукти

Алкоголь разом з соліннями вживати не можна. Як відомо, сіль не дає волозі вийти з організму. В результаті вранці обличчя виглядає опухлим, а під очима з’являються набряки.

Диня

Влітку дуже хочеться поласувати цим смачним фруктом. Проте поєднувати його ні з чим не можна. В іншому разі буде здуття живота.

Дієтологи стверджують, що краще перейти до роздільного харчування, щоб була користь організму.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Небезпечні поєднання: які продукти не можна вживати разом