Недопустимо мало! Міністр жорстко розніс їх – “не сприймаю жодних слів”. Кабмін на ногах: має задовільняти

Різне

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що незадоволений бюджетом, який виділили на медицину на наступний рік, а сума, яку заклали “недопустимо мала”.

Про це відомо з брифінгу Степанова 12 грудня

“Я, як міністр охорони здоров’я, не підтримав цей бюджет. Я вважаю, що сума, закладена на медицину, вона недопустимо мала.

Я не буду сприймати жодних слів, що ми збільшили фінансування. Збільшили фінансування з нуля? Вибачте, так це не збільшили.

Фінансування має повністю задовольняти систему медицини, хоча б той мінімум, який ми повинні фінансувати. Перш за все, це заробітну плату наших лікарів, медичних сестер, молодшого медичного персоналу. Справедлива заробітна плата на наступний рік – це 23 тисячі гривень для лікарів, 17 тисяч гривень – середній медперсонал, 12 тисяч гривень – молодший медичний персонал”, – повідомив міністр.

За його словами, голосування щодо бюджету заплановане на наступний тиждень.

Степанов заявив, що міністерство подало всі відповідні розрахунки і якщо влада не прийме гідний бюджет для МОЗ, то на Україну чекає “занепад медицини” і від’їзд українських медичних працівників за кордон: “Ми можемо просто як у тому апокаліптичному фільмі залишитися без медичних працівників”.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN