Неочікувано! У “Слузі народу” вирішили карати українців: що загрожує порушникам. Такого ще не було

Різне

Депутати фракції “Слуга народу” запропонували прирівняти сексизм до дрібного хуліганства і карати за це штрафами, громадськими роботами або адміністративним арештом.

Так, на сайті Верховної Ради України зареєстрували проєкт закону №4598, який на офіційному рівні визначить саме поняття сексизму. Інший проєкт (№4599) прописує види відповідальності за це порушення. Обидва документи надіслано на розгляд до профільного комітету.

Під сексизмом пропонується розуміти:

Зокрема, прояви сексизму хочуть заборонити в усіх видах реклами.

Як виняток із цього пропонується розглядати:

У законопроєкті наголошують, що на сексизм можна буде поскаржитися органам держвлади, місцевого самоврядування, Національній поліції, уповноваженому з прав людини. Також особа може звернутися до суду.

За прояв сексизму пропонують карати:

Нагадаємо, як розповіла кандидат психологічних наук, медичний психолог, експерт з психологічної кібербезпеки Наталія Бугайова, сексизм у суспільстві зустрічається як стосовно жінок, так і стосовно чоловіків.

“Щоб зменшити поширення гендерної дискримінації, не варто підтримувати жарти, що принижують гідність людини залежно від її статевої приналежності. Виховуючи підростаюче покоління, прищеплюйте дітям цінність таких понять, як доброта, чуйність, здібності, покликання, повага до інших людей і поясніть, що поділ сфер діяльності на виключно чоловічі та жіночі обмежує свободу вибору”, – зазначила Бугайова.

Вона радить брати активну участь в житті дитини і не перекладати цю відповідальність на іншого з батьків. Дитина однаково потребує любові і підтримки обох батьків.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN