Connect with us

Новини

Неподалік Бахмута: експерт розповів про можливий прорив на фронті за останні дні

Після появи інформації про те, що сили оборони рухаються вперед у напрямку Бахмута, стало також відомо, що росіяни почали зазнавати ще більших втрат. Ці дані також підтвердив Олександр Сирський, командувач Сухопутних військ Збройних сил України. Подробиці про актуальну ситуацію розповів Денис Попович, військовий оглядач.

часів яр гуртожиток ракетний удар обстріл донецька область

За словами військового оглядача, зараз треба правильно фільтрувати інформацію, адже потрібно чекати саме офіційних підтверджень від Генштабу щодо будь-якої інформації про втрати чи просування наших військ.

«З’явилася інформація про бої у Кліщеївці та Курдюмівці, проте це не було підтверджено офіційно. Це неподалік Бахмута. Тобто тактичні дії відбуваються у цьому напрямку, слід почекати на відповідь Генштабу.

Щодо Мар’їнки ситуація залишається незмінною – проходять серйозні бої, противник намагається просуватися і ми захищаємось. Немає таких повідомлень про наш поступ, як під Бахмутом. Такі повідомлення були під Вугледаром, але щодо цього напряму я був би дуже обережним із твердженнями. Не можна поспішати» – підсумував військовий оглядач.

Також військовий оглядач поділився, посилення нашої системи протиповітряної оборони є, як і раніше, дуже актуальною темою.

Advertisement
ПВО, Воздушные сыли

«Може бути постачання нових систем ППО. Але поки що ми бачимо конкретні відомості з Німеччини, які будуть постачати нам і далі системи, які дуже актуальні, виходячи з їхньої ситуації, яка нещодавно склалася. Зокрема, це ракетні удари, шахеди, повітряні удари за останні два дні активізувалися територією України», – сказав Попович.

Прокоментуйте:
Advertisement