Неприємна новина – сьогодні Україна втратила дуже важливого союзника..

Новини

По голосуванню в ПАРЕ проти повноважень російської делегації.

По голосуванню в ПАРЕ проти повноважень російської делегації. Приємно вразили: Австрія, Естонія, Грузія, Німеччина, Латвія, Литва, Португалія, Молдова, Сан-Маріно, Іспанія, Швеція та Велика Британія. От нині наші щирі союзники.

А тепер те, що мене шокувало. Проти повноважень російської делегації не проголосував ЖОДЕН представник Польщі. Повторюю – ЖОДЕН. Всі – або за, або ніяк.

І от це вже – провал. Бо якщо нас перестала підтримувати країна, яка завжди була нашим головним адвокатом в Європі – це щось. Я нагадаю, за Порошенка, Польща постійно бухтіла через тему УПА. Їй багато чого не подобалося… Але на міжнародні арені Польща завжди була нашим вірним союзников. А нині?

А нині Польща не бачить сенсу нас підтримувати. У нас війна? Люди добрі, у нас солдат убивають, а ми їх кидаємо помирати, аби потім генерали-хомчаки заявили, що солдати самі винні. У нас президент не закриває свій бізнес в Росії (як Порошенко), а навпаки – продає туди свій серіал, аби отримувати більше роялті. При цьому наш уряд робить все можливе, аби потік заробтічан на Польщу не меншав ніяк.

Скажіть чесно, за таких умов – навіщо Польщі сваритися з Москвою? Має країну-лімітрофа між собою і Росією – і ладушки. А далі – кожен сам за себе.

Вітаю нашу дипломатію з грандіозною перемогою. До речі, Німеччина і Австрія теж подумують про відновлення співпраці з Москвою. Штати їх утримують. Поки що.

Дмитро Калинчук-Вовнятко

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий