Нерозв’язна японська головоломка — вирішена через 10 років

73-річний японець знайшов головоломку 10 років тому і всі ці роки безуспішно намагався її вирішити.

Іноді ми дивимося дивні японські передачі з 1990-х, в якій намагаються вирішити нерозв'язну головоломку. Ця передача якраз з таких, інформує Ukr.Media.

Спочатку ведуча зачитує лист 73-річного глядача. У листі глядач розповідає, що ось вже 10 років намагається вирішити головоломку, яку виявив в приймальні у лікаря. Лікар навіть дозволив йому взяти головоломку додому, щоб той присвятив її розгадуванню весь вільний час, але все марно.

Він би звернувся до її творців, але на головоломці не написано, хто її зробив. І ось глядач просить допомогти, і до нього приїжджає один з ведучих на допомогу.

На перший погляд здається, що вирішити головоломки нескладно. Але тільки на перший. Завдання: перенести залізне кільце з боку зеленої кульки на бік червоної.

Спочатку глядач і ведучий йдуть до вченого, але той не справляється. Він рекомендує звернутися до тварини, тому, що «в них інші інстинкти». Ведучий з глядачем йдуть в зоопарк, де пропонують вирішити головоломку шимпанзе. Але і та після тривалої боротьби здається. Тоді вони йдуть до фокусника — він теж не може вирішити головоломку без обману.

Останній, до кого звертаються зневірені ведучий і глядач — фахівець Клубу любителів головоломок Японії. Він-то і вирішує головоломку. Хитро!

Відео триває 14 хвилин і вам не потрібно знати ні японський, ні англійський, щоб зрозуміти, що відбувається на екрані. Рекомендуємо дивитися з 3:07 — зі знайомства з нерозв'язною головоломкою. Розгадка на 11:19.

Приємного перегляду.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Нерозв’язна японська головоломка — вирішена через 10 років