Нещастя потрясло Україну, життя студента раптово обірвалося: “До останнього не хотів в лікарню”

20-річний студент з нової Кам’янки Львівської області Василь Ромах брав активну участь у студентському житті, він був надзвичайно допитливим, цікавим і розумним.

У Тернополі помер 20-річний студент з нової Кам’янки Львівської області Василь Ромах. Хлопця госпіталізували з високою температурою в одну з місцевих лікарень, де через кілька днів він помер.

Про це повідомило видання “Тернополяни”.
швидка допомога, медики, коронавірус
Директор Департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко розповіла, що в стаціонарі студент перебував лише тиждень.

Відомо, що перед цим хлопець лікувався 10 днів сам і приймав жарознижуючі препарати. Звертатися в лікарню Василь до останнього не хотів, адже вважав, що у нього всього лише застуда.

У хлопця не було супутніх патологій, а в лікарню він потрапив вже у важкому стані. У нього діагностували пневмонію, а тести на коронавірус спочатку були негативними, адже термін протікання захворювання був тривалим. Тільки дослідження альвеол, які взяли за життя, підтвердили, що була коронавірусна хвороба.

Як розповів декан історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету Володимир Місько, хлопець брав активну участь у студентському житті.

Він був надзвичайно допитливим, цікавим, розумним студентом. Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Василя Ромаха.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )