Незважаючи на відклик скандального закону, опозиція Грузії знову кличе людей на вулиці: озвучено вимоги

Опозиція Грузії збирається продовжувати мітингувати доти, доки уряд не візьме курс на Захід.

Після двох днів демонстрацій у Тбілісі представники правлячої партії “Грузинська мрія” відкликали з парламенту свій законопроект про “іноагенти”. Однак опозиція заявила, що демонстрації все одно триватимуть. .dialog.ua

Вже сьогодні, 9 березня, член партії “Гірчі – Більше свободи” Цотне Коберідзе анонсував нову акцію протесту, повідомляє видання SOVA.

Під час брифінгу політик заявив, що збирає всіх охочих до проспекту Руставелі о 19:00.

На порядку денному стоятимуть два питання: звільнення всіх раніше затриманих протестувальників та детальний звіт про те, що мається на увазі під словами “відкликати законопроект про іноагентів”.

За словами Коберідзе, більшість молоді країни не довіряє правлячої партії. Вони впевнені, що лише опозиція зблизить Грузію із Заходом.

Політик нагадав, що партія “Грузинська мрія” вже не раз “кидала” суспільство, не виконуючи своїх обіцянок. Між собою цю партію називають не інакше як “російська мрія”.

Ще один опозиційний депутат від “Національного руху” Іраклій Фавленішвілі закликає робити справи, а не давати порожні обіцянки. Він, як і більшість грузинів, хочуть до ЄС, а не до РФ.

За два дні протестів у Грузії було затримано близько 134 людей. Більше того, грузинські ЗМІ повідомляють і про перше застосування вогнепальної зброї проти протестувальника. Хлопця поранили у ногу.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )