“Ніби вогнем по шкірі”: дочка Заворотнюк зізналася про нестерпний біль

Новини

Анна поділилася з гостями свого мікроблогу черговим одкровенням

Анна Заворотнюк. Фото: скріншот YouTube

Анна Заворотнюк. Фото: скріншот YouTube

Дочка актриси Анастасії Заворотнюк Анна поділилася з гостями свого мікроблогу черговим одкровенням на особисту тему.

Як відомо, її мати вже другий рік бореться з онкологічним захворюванням, а сама дівчина знайшла розраду в мікроблозі і відволікається від нагальних проблем, спілкуючись з передплатниками.

Так, Анна Заворотнюк розповіла про те, як зіткнулася з хворобливими труднощами, вирішивши позбутися татуювання. “Це просто кошмар якийсь був, мені обіцяли, що за 5-7 сеансів виведуть, в результаті, я зробила близько 16… Весь процес триває півхвилини, але це дуже боляче, ніби вогнем водять по шкірі».

Крім того, її обурили надто високі ціни на послуги подібного роду і недостатній рівень професіоналізму працівників б’юті-сфери.

Анна Заворотнюк довгий час жила в США, там же вона отримала продюсерську освіту. Але, за інформацією інсайдерів, як тільки її сім’ю наздогнало горе-смертельно захворіла мама, то дівчина повернулася в Росію. Зараз вона живе у власній московській квартирі, в яку нещодавно переїхала з їх сімейного підмосковного особняка в селищі Крекшино.

Дочка Анастасії Заворотнюк активно займається моделінгом і блогерством. За її сторінкою в соціальній мережі Instagram стежать близько 180 тисяч передплатників, яких вона час від часу просить не ставити питання про здоров’я її матері.

Такої ж позиції дотримуються і інші члени сім’ї Анастасії Заворотнюк. Більш того, чоловік артистки – фігурист Петро Чернишов і зовсім видалив всі фото і публікації з аккаунта в Instagram, щоб не давати приводу для обговорень недуги його коханої і того, в якому стані вона перебуває на даний момент.

 

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий