Connect with us

Новини

“Нічого не зробиш уже, нічого”: росіяни розповіли про постачання озброєння українським захисникам

Військовий РФ обговорив постачання Україні озброєння, порятунок поранених та небажання командування відпускати військових додому.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України опублікувало новий перехоплений діалог окупантів. У ньому чоловік заявив, що командування вже робить все, щоб нікого не випускати назад (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця).

Окупант також розповідає, що через черги на кордоні поранені солдати вмирають від втрати крові.

«З усім світом воюємо, отак я зрозумів! Як цей самий, командир, генерал-майор каже: що ви думаєте, танки приходять із екіпажами? Так, чеченський генерал каже, що вони з екіпажами. Нічого вже не зробиш, нічого. Та тому, що вплуталися в це, вважай третю світову війну.

Люди страйкують, ні газу у них там, ну погано у них у Німеччині. І все це живуть, якось живуть, все одно нас ненавидять. Уся історія тут на очах робиться. Так вони це спеціально роблять, щоби нас не випускати. Розкажіть, що робиться там.

Мати Женьки казала, що хотіла його відправити до Пітера сюди лікуватися, так розумієш тут незрозуміло, все ж таки забито нашими солдатами, місця немає ніде» – висловився один.

Advertisement
окупанти, техніка

Другий підтвердив: «Дивись, у нас на кордон везуть поранених, стоять вони в черзі на кордоні, щоб їх випустили до Росії, а на кордоні пацани вмирають від крововтрати. Придумали, що має бути якась перепустка!».

Прокоментуйте:
Advertisement