Connect with us

Новини

“Нічого, скоро вас усіх не буде”: в Одесі жінка накинулася на касира через українську мову, відео

Published

on

Відвідувачка супермаркету “виступила” після звернення до неї українською мовою та попала у соцмережі.

В Одесі вибухнув черговий мовний скандал. В одному з місцевих магазинів невідома жінка називала українську мову “укронацистською” та заявляла, що Україна має бути частиною російської федерації.

При цьому в голові жінки все переплуталося, адже вона заявляє, що нібито любить Україну та навіть державну мову. Відео з’явилося у соцмережах.

Все почалося з того, що касир одеського гіпермаркету “Епіцентр” звернувся до клієнтки українською, що дуже обурило її. Жінка перейшла на крик і почала верещати російською мовою:

“Я що – бандерлога, що ви зі мною так розмовляєте? Я не розумію вашу укронацистську мову, скоро вас усіх уб’ють”

Advertisement

Але це не все марення, яке несла одеситка. Зокрема, вона також почала заявляти, що Україна була і має бути у складі росії. Водночас жінка стверджувала, що нібито любить Україну та її мову.

За кадром чути, як якийсь чоловік каже, що з погляду приналежності до росії значна частина місцевого населення не погодиться. Адже багато одеситів не хочуть бути у складі росії, тому заяви жінки маячні. Тоді жінка почала вигукувати:

“Ой, половина! Хто? Бандерлоги ось ці ср*ні, яких ще не вбили?! росія намагається всіх вбивати. Нічого, скоро вас усіх не буде”.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement