“Ніхто не розраховував… І армія у нас невелика”, – Скабеєва із сумним обличчям визнала поразку в Україні

Російська пропаганда настільки повірила своїй брехні про “другу армію світу”, що після низки поразок окупантів в Україні майже не контролює свої емоції в ефірі.

Пропагандистка Ольга Скабеєва змінила не лише риторику висловлювань щодо України та ЗСУ, а й переформатувала свою промову – у кадрі більше немає її примітного “гарчання”, яке нібито імітує загрозу. Зникла і схожа на марш формулювання фраз. Тепер пропагандистка все частіше говорить тихіше, шукаючи виправдання на фронті. daily.dialog.ua

В одному з останніх ефірів свого ток-шоу Скабеєва кілька разів назвала “спецоперацію” “війною” (це слово заборонено у РФ – ред.). Також вона поскаржилася, що ніхто (читай Путін – ред.) не знав, що Україну підтримає стільки країн.

“Ніхто не готувався до такої війни. Ніхто не розраховував на таку велику війну, світову. Ніхто не виходив з того, що всі 50 країн “впишуться” за Україну. І армія у нас невелика, не розрахована на такі грандіозні війни”, – поскаржилася. вона.

За офіційними даними, 25 серпня 2022 року Путін підписав указ, згідно з яким чисельність ЗС РФ визначена 2 039 758 осіб, у тому числі 1 150 628 військовослужбовців.

Чисельність ЗСУ становить 205 тисяч осіб, резервістів – 250 тисяч осіб, з бойовим досвідом – 407 тисяч осіб.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN