Ніхто не здогадується про смертельну небезпеку цієї рослини: мій син поклав листок цього вазону в рот, а після цього…

Різне

Люди обожнюють тримати вазони в житлових приміщень, бо вони дарують відчуття затишку та комфорту.

Також вони очищають повітря та забезпечують його киснем. Не усі рослини є такими корисними, як ми про них думаємо. Звичні вазони, які живуть на наших підвіконнях, можуть нести смертельну небезпеку. З однією людиною сталася трагічна історія: через отруйний вазон вона втратила власну дитину.

« Мій син поклав листок цієї рослини в рот, а після цього помер. Його гортань опухла та перекрила дихальні шляхи. В результаті він помер від удушення. На жаль, ця смертельна отрута є у багатьох будинках. Я хочу, щоб про неї знали всі.

Ця рослина здатна вбити дитину протягом 1 хвилини, а дорослого за 15 хвилин. Якщо сік цієї рослини потрапив вам на пальці, ні в якому разі не підносьте їх до очей — можете осліпнути назавжди! Попередьте своїх друзів і родину ».

5-річному хлопчику стало погано на дворі: колір шкіри дитини раптом змінився, з’явилися проблеми з диханням. Приїхала швидка, але дитину не вдалося спасти. Лікарі повідомили, що в хлопчика отруєння оксалатом кальцію — саме ця речовина міститься в соці рослини.

Потрібно пам’ятати, що сік дифенбахії отруйний, він білого кольору. При попаданні на шкіру викликає печіння і подразнення. Потрапляючи в рот, сік викликає опухлість язику та слизових оболонок рота і слинних залоз. При цьому людина втрачає дар мови, за що на батьківщині рослина отримала назву німий очерет або німа різка.

Жителі тропічних лісів Америки готують з дифенбахій отруту для гризунів.

Ця рослина є досить популярною, оскільки не потребує ретельного догляду. Якщо вдома є маленькі діти, негайно приберіть рослину!

Якщо хтось отруївся цією дифенбахією потрібно:

Очистити рот холодною, вологою ганчіркою, після чого промити очі і випити багато молока.
Негайно звернутися в центр швидкої допомоги.
Вбережіть себе і свою сім’ю!

Ви знали про цю рослину?

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN