Ніхто нікого не закликав виїжджати з України: в ДТЕК спростували заяву гендиректора компанії

Через російські ракетні удари по енергооб’єктах в Україні ситуація досить складна, проте її вдається стабілізувати. Українців не закликають їхати з країни заради того, щоб знизити електроспоживання. Про це заявили в енергетичній компанії України ДТЕК.

В Україні немає надзвичайної ситуації, яка примушувала б до заклику про виїзд з країни.

“Генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко не закликав українців виїжджати за кордон. В інтерв’ю британському BBC Максим Тимченко чітко зазначив: “у нас немає надзвичайно ситуації, при якій потрібно виїжджати”, – відзначили в компанії.

Там також зазначили, що енергетики роблять все, щоб відновити енергосистему і забезпечити її стабільну роботу.

Максим Тимченко

Це підтвердили і в Міністерстві енергетики України і зазначили, що ситуація повністю контрольована.

“Спростовуючи панічні заяви, що поширюються соціальними мережами та Інтернет-ЗМІ, стверджуємо, що ситуація з енергопостачанням складна, але контрольована. Звертаємося до українців з єдиним закликом: допоможіть енергетикам зменшити навантаження на мережу. Повинні досягти показника добровільного скорочення споживання кожною сім’єю на рівні 25%”, – заявили в міністерстві.

Нагадаємо, раніше в BBC заявили, що гендиректор ДТЕК Максим Тимченко нібито закликав українців задуматися про виїзд з країни до зими, щоб зменшити навантаження на електромережі.

“Якщо вони зможуть знайти альтернативне місце проживання ще на 3-4 місяці, це буде дуже корисно для системи”, – говорив Тимченко.

У видання повідомили, що українська енергосистема нібито не в змозі виробляти достатню кількість електроенергії.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN