“Ніколи не був неприступною фортецею”, – блогер РФ розповів, як ЗСУ відвойовуватимуть Крим

Для Києва питання Криму завжди було принциповим. Крим відвоювати Україні буде нескладно, впевнений Ель Мюрід.

Керівництво України відкрито декларує наміри звільнити Крим від російської окупації військовим шляхом. Можна з упевненістю говорити про те, що Генштаб ЗСУ вже готує операцію з деокупації.

Для Києва питання Криму завжди було принциповим. І завдяки повномасштабному вторгненню Росії українці отримали шанс вирішити ситуацію на свою користь. Про це у своєму блозі в Telegram пише військовий та політичний оглядач РФ Анатолій Несміян (Ель Мюрід).

Він запевнив, що військовим шляхом острів повернути нескладно. Достатньо лише вдарити по слабкому місцю агресора – його логістиці. Знищення Керченського мосту вирішить це завдання. Окупаційний контингент опиниться в “котлі” – ЗСУ лише залишиться зачистити територію.

“Крим ніколи не був неприступною фортецею. Його острівний характер і вразливість постачання роблять його проблемним з погляду прямої оборони. Очевидно, ЗСУ спочатку вирішуватиме питання про прорив до моря і припинення постачання Криму (при цьому Кримський міст буде вразливий для обстрілів). , після чого можливе і військове рішення вже самого півострова”, – розповів блогер.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN