“Ніколи ще не був настільки впевнений у вашій перемозі!” Джонсон записав звернення до українців

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон звернувся до українського народу і заявив, що впевнений у перемозі України, як ніколи раніше. Він висловив захоплення українцями і підтвердив непохитну підтримку України Британією.

Відеозвернення Джонсон виклав у своєму каналі у Twitter. Він відзначив, що українські захисники безстрашно та мужньо протистоять російській агресії, демонструючи світові, що жодна сила не може перемогти людей, сповнених рішучості залишатися вільними news.obozrevatel.com(щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Поки ми святкуємо перемогу над фашизмом у Другій світовій війні, велика європейська нація бореться за виживання проти брутального вторгнення. … Вони лише хочуть жити у мирі та свободі на своїй землі, що є правом кожної країни. І всі нації, які поділяють це право, зобов’язані підтримати Україну в боротьбі проти агресії Путіна”, – заявив Джонсон.

Він нагадав, що Британія поставила в Україну протитанкові ракетні комплекси Javelin і NLAW, переносні зенітні ракетні комплекси Star Streak, самонавідні ракети Brimstone, відправляє сучасні радіо-локаційні системи і бронетехніку, а також надає гуманітарну та економічну допомогу.

Відео дня:
Джонсон записав звернення до українців

Також Джонсон пообіцяв, що коли ця агонія завершиться, Британія допоможе Україні відбудуватися і захиститися від будь-якої майбутньої агресії.

Джонсон записав звернення до українців

“У цю річницю я більш ніж будь-коли впевнений, що Україна переможе, Україна буде вільною. Суверенна Україна відродиться, і Британія буде поруч, скільки би часу на це не пішло”, – підсумував прем’єр-міністр Великої Британії.

Джонсон записав звернення до українців

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Ніколи ще не був настільки впевнений у вашій перемозі!” Джонсон записав звернення до українців