Ніяких червоних ліній! В Зеленського влупили: прямо в очі Макрону. Путін присів: не вдалося

В Україні з цікавістю очікують на сигнали, які президент Франції Еммануель Макрон привіз від президента РФ Володимира Путіна, однак українська сторона не перетне своїх «червоних ліній». Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на спільному брифінгу з главами МЗС Чехії, Словаччини та Австрії у Києві.

Безумовно, ми всі з цікавістю очікуємо на ті сигнали, які пан Макрон привіз з Москви. Але я вже неодноразово казав, у тому числі вчора, що ми відкриті до діалогу, ми налаштовані конструктивно, ми шукаємо дипломатичне рішення, але ми не перетнемо свої червоні лінії, і ніхто не зможе змусити нас їх перетнути, – сказав Кулеба.

Нагадаймо, що президент Франції Еммануель Макрон прибув до України, де проведе зустріч із Президентом Володимиром Зеленським. Це буде перший візит президента Франції до України за 24 роки (після Жака Ширака в 1998-му). Разом із Макроном Київ відвідає французький міністр закордонних справ Жан Ів Ле Дріан, він зустрінеться із головою МЗС України Дмитром Кулебою.

За день до візиту в Україну Макрон побував у Москві, де зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним.

Макрон, своєю чергою, заявив про наявність «точок дотику» РФ та Франції.

Ми провели розмову, яка дозволила виробити низку пропозицій, щоб побудувати нові гарантії миру та безпеки, — зазначив французький лідер.

Обидва президенти наголосили, що подальша доля цих неуточнених «пропозицій» залежатиме від зустрічі Макрона із Зеленським у Києві, а також від подальших контактів Франції з партнерами по НАТО, США та Україною.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )