Ніякий локдаун нічого не зупинить! Відома лікарка зробила важливу заяву. Тимчасова міра – не вистачає рук!

Різне

Майбутній на території України локдаун, який почнеться з восьмого січня, може тимчасово знизити кількість нових випадків зараження коронавірусом, але повністю він пандемію точно зупинити не зможе.

Таку заяву зробила провідний інфекціоніст МОЗ України Ольга Голубовська під час інтерв’ю телеканалу Kyiv Live.

Відповідно до думки інфекціоніста, після ослаблення жорстких карантинних обмежень може початися чергове зростання захворюваності коронавірусом.

Цитата з заяви Голубовської: «Ніякий локдаун нічого не зупинить. Він, єдине, що може знизити тимчасово кількість хворих. Після закінчення локдауну ми будемо бачити знову зростання. Дивіться, навесні я підтримувала і я, в принципі, завжди підтримую ».

В цей же час, вона все ж виступила за введення локдауну, так як на її думку, це єдина міра, яка здатна протистояти поширенню хвороби.

Також вона повідомила, що в клініках, які приймають інфікованих коронавірусом людей, відбуваються «дуже страшні речі». Вона додала:

«У нас не вистачає рук для того, щоб просто підійти до хворих, люди цього не бачать, медперсонал просто падає. Я вже давно кажу, у нас хороші протоколи і ми навчили багатьох людей і лікарів. Щоб витягти людину «важкого», біля нього потрібно перебувати цілодобово».

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN