Ніж в будинку: народні прикмети та забобони

Людство накопичило безліч прикмет, пов'язаних з ножами.

Існує багато прикмет пов'язаних з ножами, ось найпоширеніші:

  • Так, небажано дарувати ножі друзям, а також близьким і рідним. Такий подарунок загрожує сварками і розладом.
  • Знову ж до сварки — тримати два ножі на столі під час їжі.
  • З тієї ж причини ножі не можна вертіти в руках, стукати ними по столу або шкребти ними стіл — все це веде до суперечок.
  • Вагітні жінки не повинні точити ножі, оскільки це небезпечно для життя і здоров'я майбутньої дитини.
  • І, якщо ви не знали, точити ножі після заходу сонця теж вельми нерозумно, оскільки це дійство може привернути в будинок злодіїв.
  • Всім відома і така прикмета: якщо ніж впав на підлогу, то слід чекати візиту якогось чоловіка. У цієї прикмети є продовження: якщо падаючий ніж стукнувся ніжкою, то прийде знайомий чоловік, а якщо встромився лезом в підлогу — з'явиться незнайомець. Щоб уникнути небажаних візитів, підніміть ножа і тричі постукайте по столу зворотною стороною леза.

Ворожіння з ножами

Оскільки ножі — магічний предмет, то їх активно використовують для ворожіння. Одне з найпоширеніших — ворожіння на пирозі, інформує Ukr.Media.

Потрібно у свіжоспечений пиріг ввечері вертикально встромити ножа. Якщо ніж всю ніч простоїть прямо, то це вказує на удачу в грошових справах, а якщо з ранку виявиться, що ніж відхилився в бік, — чекайте фінансових проблем.

Інше ворожіння таке. Потрібно взяти цілий аркуш картону, по краях кола розташувати записки з написаними відповідями. Потім покласти в центр кола ніж і, задаючи питання, тричі ніж прокрутити. На якусь записку вкаже кінчик леза зупиненого ножа — це і буде відповіддю на питання, яке вас цікавить.

Побачити ніж у сні: що означає такий сон

Ножі досить часто сняться у снах. Це не найкращий сон, оскільки ножі — символ агресії. Просто побачений ніж означає сварки або обман. Якщо хтось нападає на вас з ножем — це попередження про можливе насильство щодо вас. Якщо ви нападаєте з ножем — це означає, що ви можете проявити себе не з кращого боку.

Зі сну зламані ножі означають крах надій. Точити ножі — задумане вами призведе до негарного результату. А якщо у сні ви ножа купуєте — це вказує на ваше прагнення панувати і бути вище всіх.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Ніж в будинку: народні прикмети та забобони