Connect with us

Новини

“Ніжки Буша” регочуть з-за океану: В РФ курячі яйця через дефіцит почали продавати за паспортом – як в часи розвалу СРСР

Published

on

В Росії на Чукотці місцеві жителі скаржаться на дефіцит курячих яєць. У Білибінському районі округу на руки дають не більше 10 шт., при цьому продаж дозволяється тільки за паспортом.

Про це повідомив глава регіону Владислав Кузнєцов, пишуть російські ЗМІ. “Високі ціни на продукти, яких ще не вистачає на всіх. Розповіли, що яйця продають людям лише за паспортом – підхід, як у 90-х роках!”, – сказав він.

Зазначимо, в місті живе близько 5 500 осіб — це 10% від населення Чукотки. Яйця сюди привозять із Анадиря, який знаходиться за 600 км. При цьому Кузнєцов доручив “швидко створити в Білібіно запас яєць, достатній для закриття потреби”.

Своєю чергою жителі Білібіно регулярно повідомляють про проблеми з постачанням яєць. В лютому за цим продуктом стояли великі черги. У квітні перед Великоднем десяток яєць із Магадана коштував аж 600 рублів.

Advertisement

Наприкінці травня жителі розповіли, що продаж яєць в одному з магазинів розпочався о 17:00, а за 20 хвилин вони вже закінчилися. Люди обурені цінами і на інші продукти – наприклад, кілограм місцевих огірків у Білібіно коштує 800 рублів, пише The Moscow Times.

Прокоментуйте:
Advertisement